Bizi Takip Edin!    
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
5
14
97.259

  PERSONAL TRAINING (ÖZEL DERS)

Yoğun bir programa sahip olup spor yapmak için kısıtlı zamanları olan film yıldızlarının veya ünlülerin formlarını  korumak ve sağlıklı yaşamak için personal trainerlerla (özel ders hocası) çalışmayı tercih etmesinin nedeni amaçlarına hızlı bir şekilde ulaşmak istemeleridir.

Sizin de işiniz hayatınızın büyük bir bölümünü kaplıyorsa ve kendinize çok zaman ayıramıyorsanız, bireysel farklılıklarınıza ve amaçlarınıza yönelik hazırlanmış olan programlarla özel dersler almak spor yapmaya ayırdığınız zamanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde hayatınızın diğer alanlarına daha çok zaman ayırabilirsiniz. Personal traininde eğitmeniniz sizi daha çok motive edip gelişiminizi sürekli kontrol altında yutarak amaçlarınıza en sağlıklı ve hızlı şekilde ulaştırır.

Maliyeti bölüşmek için bir – iki arkadaşınızın kolundan tutun ve birlikte ders almaya başlayın. Yararlarını gördükçe hem mutlu olacaksınız hem de ayırdığınız zamandan en yüksek verimi alacaksınız.

Yapılan araştırmaların spor merkezlerine yıllık üyelik yaptıranların sadece %25’inin bu merkezlere düzenli olarak devam edebildiğini ortaya çıkarmıştır. Bunun nedeni genele yönelik hazırlanmış olan kaldır – indir programlarının hem sıkıcı hem de  verimsiz olmasıdır. Koşu bandınla koşmak, ya da egzersiz bisikletinde uzun zaman geçirmek büyük bir disiplin gerektirse de aynı zamanda devamlılığı zor ve çok da keyifle yapılamayan aktivitelerdir. Bu nedenle son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de grup dersleri ve personel trainer sayısı artmıştır. Bu şekilde spora devam etmek bir zorunluluk olmaktan çıkıp keyifli hale gelmiştir.